Najtańsze i tanie implanty zębów - brak gwarancji

Poznań implanty zębów - najtańsze i tanie implanty zębów

Najtańsze marki implantów zębów nie dają realnej gwarancji na skuteczność wszczepienia implantu. Bo czym innym jest gwarancja na implant zęba, a czym innym gwarancja na usługę wszczepienia implantu! Gwarancja na implant zęba jest dożywotnia, bo w sumie jak może się uszkodzić implant? Ułamać się nie ułamie, bo to tytan. Ale trwałość wszczepu to już inna sprawa...

Tanie marki implantów zębów nie mają w swoim systemie czegoś takiego, jak gwarancja trwałości wszczepu.Jak implanty się nie przyjmie, to po kilkunastu tygodniach jest ponawiana próba wszczepienia. Płaci za to oczywiście Pacjent – zarówno finansowo, jak... ponownym cierpieniem. Nie oszukujmy się. Usunięcie implantu zęba który się nie przyją jest bardziej obciążającym zabiegiem, niż wszczepienie implantu. W czasie, gdy implant był w naszym organizmie zawiązały się już połączenia między implantem a kością. Żywą kością. A teraz trzeba te zrosty zniszczyć, by usunąć implant. Nie jest to przyjemny zabieg... A procentowo tanie implanty zębów mają skuteczność wszczepów na poziomie 80-85%. Czyli praktycznie u co piątego Pacjent wszczepienie implantu zęba kończy się niepowodzeniem. Chcą Państwo ryzykować? A różnica w cenie między markowym implantem na najtańszym mieści się w sumie 1000 - 1500 zł.

Kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Proces leczenia implantami - wybrane artykuły

Nie wolno lekceważyć faktu, że mimo wysokiej przyswajalności stopów tytanu przez nasz kościec, zawsze istnieje ryzyko odrzucenia implantu. Stomatologiczne implanty zębów nie są tutaj wyjątkiem. By leczenie implantami zębów było skuteczne pacjent musi mieć dobry stan zdrowia.

Sonda

Co decyduje o wyborze marki implantu zęba?