Błąd
  • XML Parsing Error at 1:101. Error 9: Invalid character
  • XML Parsing Error at 1:101. Error 9: Invalid character
  • XML Parsing Error at 1:93. Error 9: Invalid character

-

Najtańsze marki implantów zębów nie dają realnej gwarancji na skuteczność wszczepienia implantu. Bo czym innym jest gwarancja na implant zęba, a czym innym gwarancja na usługę wszczepienia implantu! Gwarancja na implant zęba jest dożywotnia, bo w sumie jak może się uszkodzić implant? Ułamać się nie ułamie, bo to tytan. Ale trwałość wszczepu to już inna sprawa...

Tanie marki implantów zębów nie mają w swoim systemie czegoś takiego, jak gwarancja trwałości wszczepu.Jak implanty się nie przyjmie, to po kilkunastu tygodniach jest ponawiana próba wszczepienia. Płaci za to oczywiście Pacjent ? zarówno finansowo, jak... ponownym cierpieniem. Nie oszukujmy się. Usunięcie implantu zęba który się nie przyją jest bardziej obciążającym zabiegiem, niż wszczepienie implantu. W czasie, gdy implant był w naszym organizmie zawiązały się już połączenia między implantem a kością. Żywą kością. A teraz trzeba te zrosty zniszczyć, by usunąć implant. Nie jest to przyjemny zabieg... A procentowo tanie implanty zębów mają skuteczność wszczepów na poziomie 80-85%. Czyli praktycznie u co piątego Pacjent wszczepienie implantu zęba kończy się niepowodzeniem. Chcą Państwo ryzykować? A różnica w cenie między markowym implantem na najtańszym mieści się w sumie 1000 - 1500 zł.

Kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Proces leczenia implantami - wybrane artykuły

Stomatologiczne implanty zębów są rodzajem protezy zębów. Są montowane na stałe, przejmują całkowicie funkcję naturalnego zęba. Dzięki swej kontrukcji stomatologiczne implanty zębów są w wysokim stopniu akceptowane przez ludzki organizm.

Sonda

Co decyduje o wyborze marki implantu zęba?
 

Implanty zębów Poznań - menu

Porady specjalisty

Jeśli masz pytania, wątpliwości, potrzebujesz porady - napisz do nas! Na pewno odpowiemy na każde pytanie!